عجیب ترین مدهای آرایشی سال 2018

عجیب ترین مدهای آرایشی سال 2018

مد آرایشی عجیب سال 2018

برخی مد هاي عجیب و جالب برای زیبایی در آرایش صورت را در این جا مشاهده نمایید. مدهایی مثل اکستنشن بینی، خط چشم شبرنگ، آرایش گوش و خیلی موارد دیگر که تا با چشم هاي خودتان نبینید ممکن است باور نکنید. این جا عجیب ترین مدهای امروزی رابا هم ببینیم.

 

خط چشم نئون

عجیب ترین مدهای آرایشی سال 2018

خط چشم نئون

خط چشم هاي براق شبرنگی برای امروزی ها چیز زیاد عجیبی نیست و البته از این مدل آرایش برای خط لب هم استفاده می کنن. لوازم مورد استفاده برای این نوع آرایش همون لوازم آرایشی ساده و معمولیه. تنها با یک خط چشم سفید و سایه روشن میشه این مدل آرایش امروزی رو انجام داد.

 

رژلب آب نبات چوبی

عجیب ترین مدهای آرایشی سال 2018

نمی دونم نظر شما چیه اما من خودم هیچ وقت دوست ندارم طوری آرایش کنم که توی بچگیام می‌کردم. اما این مدل آرایشی جدید و امروزی شما رو یاد آرایش دختر کوچولوهایی میندازه که ناشیانه رژلب زدن و خیلی هم خوشحال هستن. ممکنه با دیدن این مدل آرایش یاد بچه هایي بیفتید که دور لب هاشون با آب نبات چوبی رنگ گرفته. من حدس می زنم شاید یکی اشتباها عکسی رو پست کرده و قبل از این که فرصت پاک کردنش رو پیدا کنه دیگران بیش از حد اون رو جدی گرفتن.

 

ریشه موهای اکلیلی

عجیب ترین مدهای آرایشی سال 2018

یه راه حل برای کسانی پیدا کردم که ریشه موهاشون درومده اما فرصت رنگ کردن ندارن. کمی اکلیل روی قسمت هاي رشدکرده مشکل رو حل می کنه. البته این روش برای پوشوندن ایراد موها نیست بلکه امروزه بعنوان مد آرایشی بکار برده می شه که طرفدارای زیادی هم داره.

 

اکستنشن بینی

عجیب ترین مدهای آرایشی سال 2018

در رابطه با این مورد که تو پست هاي قبلی هم آوردم نمیتونم چیزی بگم . گاهی اوقات به عقل آدم ها باید شک کرد. البته ممکنه همه ی ی ی چیز با یه شوخی شروع شده باشه.

 

بافت ابرو

عجیب ترین مدهای آرایشی سال 2018

مد بافت ابرو یکی از مدهایی هست که با مهارت هاي فوتوشاپی شروع شد و تبدیل شد به یه ایده برای مد زیبایی. آدم هاي زیادی هم هستن که ابروهای بلندی دارن که بشه اون ها رو ببافی. از فوتوشاپ خیلی کارها برمیاد. اگه به آرایش خیلی علاقه دارید و وقت آزاد هم زیاد دارید یه امتحانی بکنید.

 

آرایش گوش

عجیب ترین مدهای آرایشی سال 2018

 

این مد آرایشی از سال ۲۰۱۴ رایج شده و بنظر میرسه هنوز هم طرفدارای خودش رو داره. این که خیلی ها از گوشواره هاي بزرگ و عجیب‌وغریب برای زیبایی استفاده می کنن منطقی بنظر میرسه اما بنظر میرسه اینکار خیلی ها رو قانع نکرده و با آرایش کردن گوش کمبودی رو که احساس میکردن رو جبران میکنن.

 

کک و مک مصنوعی

عجیب ترین مدهای آرایشی سال 2018

در رابطه با این سبک آرایشی بهتره نظر کسانی رو بپرسیم که بطور طبیعی روی پوست صورتشون کک و مک دارن. مطمئنا به کسی پیشنهاد نمیکنن که روی صورتشون کک و مک بکارن. البته باید بگم که نیازی به اینکار نیست چون لک با نور آفتاب و استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی هم روی پوست ناخودآگاه ایجاد میشه.

 

مژه هاي مصنوعی برای پلک پایین

عجیب ترین مدهای آرایشی سال 2018

نمیشه انکار کرد که مژه مصنوعی آرایش چشم رو یه جورایی تکمیل میکنه اما بعضی ها رو مژه مصنوعی فقط برای مژه هاي بالا راضی نمیکنه به خاطر همین جدیدا مد شده برای پلک هاي پایینی هم از مژه مصنوعی استفاده میکنن.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *