راهنمای انتخاب لباس باشگاه بدنسازی خانم ها

امروزه ورزش کردن به یکی از کارهای روزمرده بسیاری از خانم ها تبدیل شده است و همین موضوع باعث شده است تا خانم های شیک پوش به استایل ورزشی خود اهیمت بدهند. در این مطلب با راهنمای انتخاب لباس باشگاه بدنسازی خانم ها همراه ما باشید و یک لباس ورزشی مناسب با تمام ویژگی ها انتخاب کنید. یک لباس ورزشی خوب علاوه بر خلق یک استایل ورزشی جذاب می تواند بهره وری شما را در ورزش افزایش بدهد و از ورزش تان لذت بیشتری ببرید.

 

 

لباس های تان نباید گشاد باشند

برای تمرین های ورزشی بدنسازی لباس مخصوصی مانند دیگر ورزش ها مانند کشتی و تکواندو وجود ندارد. بنابراین بر اساس تجربه پیشنهاد ما استفاده از چسب و جذب استفاده کنید. لباس یا شلوار های گشاد علاوه بر اینکه از جذابیت استایل شما می کاهد، باعث می شود تا هنگام ورزش آزادی عمل کمتری داشته باشید و به  خوبی نتوانید حرکات را انجام بدهید.

 

مدل های اندامی ست ورزشی زنانه

 

لباس های تان نباید گشاد باشند
لباس های تان نباید گشاد باشند

 

به جنس لباس ورزشی تان اهمیت بدهید

یکی از مهم ترین ویژگی های لباس ورزشی جنس پارچه آن می باشد. بهتر است لباس هایی را تهیه کنید تا از ست های ورزشی استفاده کنید که از جنس نخ و پنبه باشند زیرا این پارچه ها معملا از حساسیت و عرق جوش جلوگیری می کنند و از خارش های پوستی نیز جلوگیری می کنند.

از لباس هایی که اصطلاحا از جنس پلاستیکی دوخته شده اند بهتر است برای لباس ورزشی استفاده نکیند، معمولا این لباس های برای رفت و آمد بین مسیر باشگاه تا منزل مناسب می باشند.

لباس های ورزشی با جنس کتانی نیز گزینه های خوبی به حساب می آیند.

 

لباس های نیم تنه و اندامی بپوشید

در باشگاه شما محدود نیستید و می توانید با هر لباسی که دوست داشتید به ورزش کردن بپردازید. بهترین گزینه انتخاب های لباس های نیم تنه و اندامی می باشد تا اندام های شما را به خوبی نمایش بدهند، این کار باعث می شود تا اعتماد به نفس بیشتری برای ورزش کردن به دست بیاورید و استایل شما نیز جذاب تر دیده خواهد شد.

اگر از یک شورت ورزشی و یک نیم تنه استفاده کنید عملکرد شما در انجام حرکات ورزشی بسیار بهتر خواهد بود زیرا به راحتی حالت انقباض عضلات خود را مشاهده  می کنید.

 

راهنمای خرید لباس ورزشی مناسب

 

ار رنگ های شاد و گرم استفاده کنید

یکی دیگر از ویژگی های باشگاه های بدنسازی تخلیه انرژی می باشد. یکی از روش های تخلیه انرژی استفاده از لباس هایی با رنگ های گرم و شاد می باشد. از ست های ورزشی استفاده کنید که رنگ های شادی دارند. با انتخاب رنگ های شاد روحیه خوبی برای انجام تمرینات خود خواهید داشت و باعث افزایش روحیه و نشاط تان نیز خواهد شد.

 

گرمکن ورزشی به همراه داشته باشید حتی در فصول گرم

اگر نیم تنه یا تاپ می پوشید، بهتر است همیشه یک سوئیشرت یا گرمکن ورزشی هم به همراه داشته باشید که هر زمان در هنگام ورزش کردن احساس سرما کردید، بتوانید از آن استفاده کنید. از آنجا که اکثرا در هنگام ورزش کردن خیس عرق می شوید، کوچکترین بادی که بوزد موجب سرماخوردن تان می شود. به همراه داشتن سوئیشرت، هم شما را با استایل و جذاب تر می کند و هم مانع از سرماخوردگی تان می شود.

 

جدیدترین ست های زنانه برای باشگاه ورزشی

 

به جنس لباس ورزشی تان اهمیت بدهیدبه جنس لباس ورزشی تان اهمیت بدهید
به جنس لباس ورزشی تان اهمیت بدهید

 

یک حوله مناسب با سایز بدن تان داشته باشید

ورزش کردن در فصل های گرم سال تعریق بیشتری را به همراه دارد و هنگام استفاده از دستگاه های ورزشی مشاهده می کنیم که صندلی و یا روکش چرمی اش خیس می باشد که اثری از تعریق فردی است که قبلا از دستگاه استفاده کرده است.

در این مواقع بهتر است از یک حوله برای پوشاندن روکش صندلی استفاده کنید تا از پوست تان در برابر بیماری های پوستی که ممکن است از طریق عرق های رو صندلی به شما منتقل شود جلوگیری کنید.

همچنین یک حوله تمیز دیگر برای اینکه بلافاصله عرق های خودتان را خشک کنید بسیار مناسب می باشد تا با باد خنک کولر های باشگاه دچار سرماخوردگی و برخی بیماری های عصلانی نشوید.

 

راهنمای استایل ورزشی زنانه

از یک تل ورزشی استفاده کنید

امکان اینکه موهای تان هنگام ورزش کمی مزاحم تان شود بسیار زیاد می باشد. برای جلوگیری از مزاحمت موهای تان می توانید از یک کش برای بستن موهای تان استفاده کنید.

اما هنگام ورزش احتمال اینکه تعریق سرتان به روی صورت تان بریزد بهتر است از یک تل ورزشی استفاده کنید تا هم موهای تان را نگه دارد و هم از سرازیر شدن عرق روی صورت تان جلوگیری کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *